Tündérszépek – 2021
Immár ötödik alkalommal indult útjára a Tündérszépek országos szépségverseny. A legszebbeket a zsűri juttatta a döntőbe. Az olvasók szavazatai alapján pedig egy lány csatlakozhatott a döntősök mezőnyéhez. A közönségdíjas Algács Lia lett. A második számú udvarhölgy címet Mezei Virág szerezte meg. Az első számú udvarhölgy pedig Türmer Zsófia lett. A királynői korona pedig a Szigetszentmiklósról érkező Hegyi Zsanett fejére került.
– A kaposvári Móricz Zsigmond mezőgazdasági iskolában tanulok – mondta Léna. – Tavaly októberben tettem szakmai lovász vizsgát, jövőre pedig érettségizem. Mihamarabb angolból vizsgáznék, mivel szeretném más országok kultúráit megismerni. Szabadidőmben a kutyáimmal foglalkozom. A lovak már hét éve részei az életemnek, a közeljövőben a versenyezést is kipróbálnám és jó lenne eredményesen szerepelni. Saját lovat is szeretnék, hogy több tapasztalatot szerezhessek és megismerhessem közelebbről viselkedésüket és mozdulataikat. Érdekel a modellkedés, ezért nagy lendületet adhat, hogy szerepelhetek a Tündérszépek 2021-es versenyén.
A 180 cm magas Léna a Nyilas jegyében született. Szereti a spagettit, a forrócsokit és Lil Wayne dalait. Kedvenc parfüme a Lancôme.
Nem vesz részt a fordulóban.